Midea Breezeless 3,5 kW

Kód: MSFAAU-12HRFN8-SWIFI
Značka: Midea
34 243 Kč –30 %
Midea Breezeless 2,5 kW
34 243 Kč –30 % 23 970 Kč 19 810 Kč bez DPH
Skladem

Špičková klimatizace Midea Breezeless disponuje řadou pokročilých funkcí jako je bezprůvanové chlazení (chladí, ale nefouká), tichým režimem pouhých 20 dB(A) a WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí chytrého telefonu s operačním systémem Android a iOS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Midea Breezeless 2,5 kW

  • Tichý provoz 20 dB(A)
  • Soft - chladí, ale nefouká
  • Režim rychlého vychlazení
  • Energetická účinnost A+++ / A++

 

TwinFlap - dvojitá lamela s mini-otvory

Už žádný proud chladného vzduchu. Za pomoci vnější a vnitřní lamely si můžete přesně nastavit, jak silný proud vzduchu opravdu chcete. Dvojité lamely zajišťují revoluční odklonění a usměrnění proudění chladného vzduchu, čímž nabízí několik úrovní zjemnění proudu vzduchu při chazení.

Matrix otvorů

Všech 7 928 mikrootvorů na dvou vychlazovacích lamelách je navrženo tak, aby proměnily proudění vzduchu v tisíce malých proudů studeného vzduchu pohybujícího se ve všech směrech. Speciální lamela upravuje proudění vzduchu do bodu, ve kterém ho sotva cítíte a zanechává vám pocit chladu.

Speed - nová technologie rychlého chlazení

Silence - 20 dB(A) tichý provoz

Zcela nový aerodynamický design vzduchových průduchů a ventilátoru umožňuje průchod studeného vzduchu s minimálním třením, což má za následek nízký provozní hluk.

Smart - všestranná aplikace s chytrými funkcemi

Aplikace MideaAir je pro Vaši klimatizaci mnohem víc, než digitální dálkové ovládání: umožňuje vám zapnout klimatizaci mimo domov, ovládat úroveň vlhkosti mezi 30% až 90%.

Midea Breezeless specifikace