Samsung Konzolová Multi 2,6 kW

Kód: AJ026RBJDEG/EU
Značka: Samsung
19 896 Kč –20 %
vnitřní
19 896 Kč –20 % 15 900 Kč 13 140 Kč bez DPH
Skladem

Parapetní klimatizace je 2-cestnou klimatizací od výrobce Samsung. Chladicí výkon této klimatizace je 2,60 kW a je vhodná pro místnosti s rozlohou do 25 m2. Se svým vkusným designem perfektně zapadne do vašich bytů, rodinných domů, kanceláří či provozů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chci cenovou nabídku aaaklima

 

Konzolová 2,6 kW

  • štíhlý tvar (199 mm)
  • 2-cestný výstup vzduchu
  • energetická třída A+
  • tichý provoz
  • dvojitý přívod vzduchu
  • ventilátor s invertorovým motorem
  • zabudovaný antibakteriální filtr
  • integrovaný Virus Doctor

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

 

Útlá a důmyslná konstrukce

Se šířkou 199 mm jde o nejtenčí klimatizaci na trhu. Nabízí jak optimální výkon, tak elegantní a kompaktní design. Inovativní, jedinečný prvek Clean Panel nabízí sofistikovaný způsob prevence hromadění prachu v jednotce a v místnosti. Díky větší čistotě a méně častému zablokování mohou firmy snížit náklady na čištění a údržbu. Systém je možné ovládat pomocí intuitivního černého dotykového displeje, který umožňuje dosáhnout s tímto výrobkem nejlepších výsledků.

Pracuje chytře, šetří energii

Energeticky šetrná osmipólová digitální invertorová technologie udržuje požadovanou teplotu bez nutnosti častého vypínání a zapínání. Takže vám poskytuje dlouhotrvající pohodlí a nižší spotřebu energie.

boracay1

 
Ionizér (SPi)
 
Inovativní technologie vytváří aktivní vodík, který spolu s ionty kyslíku neutralizuje škodlivé částice způsobující alergie a dýchací potíže, což vždy zabezpečí čistý a zdravý vzduch.

 

Dvoucestné výstupy vzduchuDvoucestné výstupy vzduchu

Pomocí dvou oddělených výstupů vzduchu pro chlazení a vytápění zajišťuje konzolová jednotka, aby každý centimetr prostoru dosáhl požadované teploty. Teplý vzduch je uvolňován ze spodního výstupu, který umožňuje rovnoměrnou distribuci tepla v místnosti. Tyto inovativní dvoucestné výstupy poskytují firmám pohodlnější, příjemné prostředí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specifikace:

konzolová

Chci cenovou nabídku aaaklima

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzolové Multi
Záruka: 3 roky
chladící výkon (kW): 2,6
topný výkon (kW): 2,9
hlučnost vnitř. jedn. v dB(A): 23
WiFi: Ne