Samsung Wind-Free Comfort Sestava 2x 2,5 kW + 4,0 kW s montáží v ceně!

2x vnitřní nástěnná klimatizační jednotka Samsung WindFree Comfort o výkonu 2,5 kW v sestavě se 4,0 kW venkovní jednotkou v cenově zvýhodněné akci. Velmi tichý provoz vnitřních jednotek 19 dB(A), zabudovaný WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí chytrého telefonu.

Dostupnost Skladem
Kód: 2845
56 493 Kč 50 440 Kč bez DPH
Samsung Wind-Free Comfort Sestava 2x 2,5 kW + 4,0 kW s montáží v ceně!
samsung multisplit 2x windfree
S montáží v ceně! WindFree (chladí, ale nefouká) WiFi ovládání Tichý provoz

chci cenovou nabídku na klimatizaci aaaklima

Multi Splitová sestava Wind-Free Comfort 2x 2,5 kW + 4,0 kW (venkovní jednotka)samsung multisplit 2x windfree

  • Wind-Free chlazení (chladí ale nefouká)
  • Velmi tichý provoz 19 dB
  • WiFi modul pro vzdálené ovládání
  • Unikátní design
  • Chladivo R32

Sestava:

Vnitřní jednotky: 2x AR09TXFCAWKNEU
Venkovní jednotka: AJ040TXJ2KG/EU

 

Klimatizace z řady Samsung Wind-Free Comfort zaujme nejen svým ojedinělým designem ale také unikátní funkcí Wind-Free chlazení, které také slouží jako tichý či noční režim.

Při spuštění Wind-Free režimu se klimatizace uzavře a distribuuje vzduch pomocí 21 000 mikro otvorů ve svém panelu a díky tomu je vzduch rovnoměrně rozptylován do místnosti bez pocitu nepříjemného foukání.

Co je Multi Split? Multi Splitová klimatizační sestava?

Multi Split je označení klimatizačních sestav, přičemž napojujeme na venkovní jednotku až 5 vnitřních. Je to řešení pro potřebu chlazení více místností v objektu a jelikož se jedná o jednu venkovní jednotku, není to takový zásah do celkového vzhledu objektu. Taktéž multi splity používáme při instalaci v bytech, kde venkovní jednotka je umístěná na balkóně či terase, přece jenom, jedna venkovní jednotka nezabírá tolik místa jako například 5 venkovních jednotek.

Co znamená a jak funguje WindFree?

Režim WindFree je udržovací chladící režim, kdy se jednotka po dovršení požadované teploty uzavře a chladný vzduch je distribuován skrze 23 000 mikro otvorů. Zapříčiňuje to, že vzduch je rovnoměrně rozptylován tak, aby nedocházelo k pocitu nepříjemného foukání. K tomu pomáhá fakt, že proud vzduchu je při režimu WindFree zpomalen na 0,15 m/s. Slovo WindFree si lze přeložit jako bezvětří.

 

WiFi modul a vzdálené ovládánísmart

Klimatizační jednotka Samsung WindFree má v sobě zabudovaný WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí aplikace SmartThing v chytrém telefonu. Jednoduše řečeno, klimatizaci můžete ovládat odkudkoliv. Klimatizaci spárujete se svým chytrým telefonem a pomocí aplikace můžete vaše zařízení ovládat na dálku, například z práce zapnete chlazení a vaše místnost bude komfortně vychlazená, než přijedete z práce domů. Aplikace SmartThing je volně dostupná na Google Play a App store. Aplikace funguje na platformách Android verze 5.0 nebo vyšší a iOS 10.0 nebo vyšší. Nutno dodat, že díky aplikaci SmartThing můžete klimatizaci ovládat hlasem za pomocí dalších aplikací jako je Bixby a Hey Google.