Vzduchotechnika

Naše společnost se taktéž zabývá kompletní dodávkou zboží a samostatnou instalací vzduchotechnicky. Dodáváme několik vzduchotechnických systému pro nejrůznější případy a náročnosti instalací od rodinných domů či bytů až po kanceláře, restaurace a dokonce i kinosály.

Máme za sebou již několik složitých projektů v centru Prahy, kde jsme dodávali a instalovali klimatizační a vzduchotechnický systém do projekčních kanceláří a kinosálu. Další zakázkou je nově zprovozněná cukrárna s nejmodernějším vybavením a nejvyššími hygienickými požadavky.

Jsme schopni nainstalovat téměř cokoliv dle projektu a striktně se ho držet, umíme si však poradit i s nevšedními požadavky a pokud nemáte projekt, rádi vám ho pomůžeme zařídit.

  • Máte projekt a potřebujete cenovou nabídku na zboží i montáž VZT

V takovémto případě si s vámi sjednáme schůzku na místě instalace popřípadě i u nás na pobočce, kde probereme podrobnosti, zvolíme si podmínky a časový harmonogram. Je také důležité být v kontaktu ostatními subdodavateli dané zakázky pro lepší koordinaci instalačních prací.

  •  Nemáte projekt.....

Nevadí, rádi vám ho zařídíme a pokud se jedná o nějakou menší instalaci například v bytě či domku, poradíme si i bez něj.

  • Kanceláře, restaurace a haly

Rádi navrhneme a namontujeme VZT systém na míru s ohledem na provozní a hygienické požadavky (hluk, objem apod...). Jedná se o složitější instalace kde je nutné takovým požadavkům maximálně vyhovět.

REKUPERACE - VĚTRÁNÍ 2020

Od roku 2020 úřady povolí jen ekologické výstavby nových rodinných domů a ty se bez rekuperace neobejdou. V nových a dobře izolovaných budovách přestává cirkulovat vzduch, vnitřní prostředí domů není tak přirozené a roste hodnota CO2 a proto je zapotřebí instalovat řízené větrání. 

Nabízíme levné a velmi účinné systémy pro řízené větrání od návrhu po instalaci. Neváhejte nás kontaktovat!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení