Vzduchotechnika

Naše společnost se taktéž zabývá kompletní dodávkou zboží a samostatnou instalací vzduchotechnicky. Dodáváme několik vzduchotechnických systému pro nejrůznější případy a náročnosti instalací od rodinných domů či bytů až po kanceláře, restaurace a dokonce i kinosály.

Máme za sebou již několik složitých projektů v centru Prahy, kde jsme dodávali a instalovali klimatizační a vzduchotechnický systém do projekčních kanceláří a kinosálu. Další zakázkou je nově zprovozněná cukrárna s nejmodernějším vybavením a nejvyššími hygienickými požadavky.

Jsme schopni nainstalovat téměř cokoliv dle projektu a striktně se ho držet, umíme si však poradit i s nevšedními požadavky a pokud nemáte projekt, rádi vám ho pomůžeme zařídit.

  • Máte projekt a potřebujete cenovou nabídku na zboží i montáž VZT

V takovémto případě si s vámi sjednáme schůzku na místě instalace popřípadě i u nás na pobočce, kde probereme podrobnosti, zvolíme si podmínky a časový harmonogram. Je také důležité být v kontaktu ostatními subdodavateli dané zakázky pro lepší koordinaci instalačních prací.

  •  Nemáte projekt.....

Nevadí, rádi vám ho zařídíme a pokud se jedná o nějakou menší instalaci například v bytě či domku, poradíme si i bez něj.

  • Kanceláře, restaurace a haly

Rádi navrhneme a namontujeme VZT systém na míru s ohledem na provozní a hygienické požadavky (hluk, objem apod...). Jedná se o složitější instalace kde je nutné takovým požadavkům maximálně vyhovět.

REKUPERACE - VĚTRÁNÍ 2020

Od roku 2020 úřady povolí jen ekologické výstavby nových rodinných domů a ty se bez rekuperace neobejdou. V nových a dobře izolovaných budovách přestává cirkulovat vzduch, vnitřní prostředí domů není tak přirozené a roste hodnota CO2 a proto je zapotřebí instalovat řízené větrání. 

Nabízíme levné a velmi účinné systémy pro řízené větrání od návrhu po instalaci. Neváhejte nás kontaktovat!